MISCELLANEOUS / Jewellery / Bracelet 13767322
nr 1376 7322
BRACELET
18k guld. Length: 19cm, weight: 5, 3g. Wear, damages.
18k guld. Längd: 19cm, vikt: 5,3g.
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1700
Monday February 1 2021
at 18:38:31
1.500 kr
1.600 kr